MONDO-CALZA od 1996 roku

„Mondo-calza” Sp. z o.o. działa na rynku od 1996 roku. Jesteśmy Polską firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży dziewiarskiej. Przez te wszystkie lata pracujemy nad nienaganną opinią firmy i nad jej ciągłym rozwojem. Staramy się udoskonalić naszą ofertę i podnosić jakość naszych wyrobów. Główną nasza produkcją są skarpety sportowe i Skarpety techniczne przeznaczone do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Są to skarpety o właściwościach termo aktywnych i termo izolacyjnych.

Park maszynowy MONDO-CALZA

Do produkcji używamy surowców spełniających restrykcyjne normy europejskie po to aby zapewnić klientom bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość. Naszymi dostawcami są Schoeller Sudwolle, Filartex Safil. Surowce do produkcji to Wełna merynosowa, Alpaca, Climayarn, Polycolon, Coolmax, Drytex, Siltex AG+Thermolite Dri-Release, Dryarn

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym obsługiwanym przez przeszkoloną kadrę fachowych pracowników. Nasza miesięczna produkcja wacha się od 100 000 do 200 000 par miesięcznie w zależności od rodzaju skarpet i użytych surowców.

Nasze wyroby sprzedawane są pod marką COMODO do sieci specjalistycznych sklepów na terenie Polski i za granica. Produkujemy również skarpety na zlecenie według wzorów i wymagań klientów lub wzorów zaprojektowanych przez nas z logiem klienta.

Zainteresowany?
- zapoznaj się z naszą ofertą

pełna oferta